інтегровані уроки географії та біології

інтегровані уроки географії та біології


Особенность урока заключается в том, что это интегрированный урок биологии и географии. Знания из одной предметной области «География» необходимо применить в другом предмете «Биология». Главное богатство страны - люди, которые в ней живут. Они являются создателями и потребителями всех благ, которые есть, создаются в стране. И каждый человек является уникальным, особенным, ценным. С языком географии мы встречаемся ежедневно. Язык географии - это язык цивилизации. А здоровье нации зависит от правильного и здорового питания. Эпиграф: … чем больше узнаёшь, тем лучше понимаешь, как много тебе ещё н.


Конспект інтегрованого уроку з географії, біології у 8 класі (природничо-технологічний профіль навчання). Учитель географії Дашковська Л.І., учитель біології Недільська І.І. Тема уроку. Геоекологічна ситуація в Україні. Охорона птахів. Мета уроку: з’ясувати зміст понять «геоекологічна ситуація», систематизувати знання про джерела забруднення навколишнього середовища в Україні та вплив його стану на чисельність та біорізноманіття птахів; сприяти формуванню навичок мислення високого рівня – аналізу, синтезу, оцінювання; продовжити формувати вміння працювати з різними джерелами біологічної та гео.


Розробка бінарного уроку географії та біології у формі інсценування, мета якого - надати уяву стосовно того, що таке природокористування та які його види; звернути особливу увагу учнів на питання раціонального природокористування на прикладі використання альтернативних джерел енергії в різних країнах світу. Розробка бінарного уроку географії та біології у формі інсценування, мета якого - надати уяву стосовно того, що таке природокористування та які його види; звернути особливу увагу учнів на питання раціонального природокористування на прикладі використання альтернативних джерел енергії в різних країнах світу. Природокористування. Інтегрований урок (географія та біологія). Завантажити Priroda.doc (89.00 Кб.)


Бінарний урок (від лат. binarius – подвійний) – різновид інтегрованого уроку, що органічно поєднує вивчення двох предметів, наприклад, географії та іноземної мови, біології та хімії, біології та інформатики тощо [3]. Бінарне заняття – нестандартна форма навчання для реалізації міжпредметних зв'язків, заняття ведуть два викладачі, це творчість двох педагогів, що переростає у творчий процес у учнів [2]. Обґрунтовано, що інтеграція виникла як явище фундаментальних наук на фоні своєї протилежності – диференціації, а сам процес інтеграції близький до систематизації. Підтвердженням цьому є погл.


Фоміна В. О. Інтегровані уроки як засіб формування в учнів цілісного сприйняття світу… Хлівна О. В. Інтеграція - фактор підвищення рівня практичних умінь і навичок учнів… . Анотація У статті коротко викладено значення інтеграції біології з іншими науками, основною метою якої є забезпечення співпраці, співтворчості, взаємодії різних вчителів та учнів, що суттєво доповнює традиційні форми і методи навчання. Значення інтеграції біології з іншими науками. Дуже цікаво ці питання можна розглянути на бінарних уроках біології та фізики. ІІІ.


Вплив проведення інтегрованих уроків з біології на якість знань учнів. Розробка інтегрованого уроку з біології, його мета та принципи. Отже, значущість проблеми набуття інтегрованих знань школярами в процесі вивчення загальної біології та відсутність дидактико-методичних засобів використання інтегрованих підходів у викладанні біології в школі і обумовили вибір теми курсової роботи: "Методика проведення інтегрованих уроків під час вивчення шкільного курсу біології". Об’єкт дослідження - становлення особистості школярів та формування інтегрованої системи знань учнів в процесі вивчення загальної біології.


Инфоурок › Биология ›Конспекты›Інтегрований урок з біології та фізики на тему «Рух та взаємодія в природі». Інтегрований урок з біології та фізики на тему «Рух та взаємодія в природі». Скачать материал. Выберите документ из архива для просмотра: 43.42 МБ биофизика.pptx. 88 КБ памятка.doc. 50.5 КБ урок.doc. Выбранный для просмотра документ биофизика.pptx. библиотека материалов. ТЕМА УРОКА: Цель урока: Движение и взаимодействие в природе - убедиться в материальном единстве окружающего мира - рассмотреть взаимодействие живой и неживой природы - изучить опытные подтверждения движения в природе - научиться выявлять зависимость свойств физических тел от факторов окружающей среды.


ГоловнаШкільні предметиГеографіяІнтегрований урок з географії та біології по темі: «Природоохоронні території. Червона книга України» (біологія 7 клас), «Тваринний світ України, його різноманітність. Вплив людини на тваринний світ. Тварини занесені до Червоної книги України. Тваринні ре. Інтегрований урок з географії та біології по темі: «Природоохоронні території. Червона книга України» (біологія 7 клас), «Тваринний світ України, його різноманітність. Вплив людини на тваринний світ. Тварини занесені до Червоної книги України. Тваринні ре. дата публікації: 27 березня 2016. Надруковано у: Геогр.


Сайт вчителя географії та біології Гореленко Інни Леонідівни. Пошук на сайті. Відкритий урок. Готуємось до олімпіади з географії. Курси 2015. Інтерактивні вправи з географії. Матеріали до уроків. Природознавство. Екологія. Економіка. Вчитель року. Позакласна робота. Книжкова полиця.


Оголошення теми й мети уроку Вступне слово вчителя. Сприйняття художнього твору читачем залежить не тільки від цікавого змісту, а й від того, наскільки автор зможе яскраво, образно описати події. Урок № 25 М. Стельмах. Художні особливості повісті Мета: допомогти учням усвідомити значення символів та художню красу твору; закріпити набуті знання; розвивати навички застосування знань, фантазію та творчу уяву, уміння визначати та з’ясовувати художні особливості повісті Очікувані результати: учні знають зміст твору, усвідомлюють його поетичність і художню красу, уміють характеризувати образи, визначають головну ідею повісті, з’ясовують роль художніх засобів у творі. Теорія літератури: автобіографічна повість, символ.


Використання елементів інтерактивних технологій на уроках географії. Тема: Австралія. Географічне положення, історія відкриття, рельєф та корисні копалини. Мета: сформулювати в учів загальне уявлення про своєрідність та особли-вості природи Австралії; продовжити формування навичок учнів складати характеристику географічного положення обєкта,відшукувати законо-мірності розташування форм рельєфу та корисних копали; удосконали¬ти практичні вміння учнів працювати з картами атласу та іншими дже¬релами географічної інформації. Хід уроку I. Організаційний момент. II. Актуалізація опорних знань і умін.


Біологія. Позакласна робота. Основи здоров’я. Географія. Географія. Книжковий додаток. Економіка в школах України. Історія та правознавство. Історія та правознавство ПЛЮС книжковий додаток. Історія та правознавство. Н. М. Ткаченко, учитель хімії І категорії; Н. В. Дьякова, учитель географії ЗОШ № 67, м. Луганськ. ема. Природні джерела вуглеводнів, їх переробка та використання.


Форма проведення: інтегрований урок-подорож (географія, інформатика, біологія, художня культура). Обладнання: підручник для 7 класу авторів В. М. Бойко, С.В. Міхелі, фізична карта Північної Америки, мультимедійний проектор, екран, атласи, комп'ютери, авторські презентації, портрети дослідників материка, малюнки дітей до теми «Північна Америка очима дітей», електронний атлас для курсу «Географія материків і океанів», малюнки тварин і рослин Північної Америки, колекція кактусів. Вчитель географії: Що про материк Північна Америка ви дізналися із вірша? Отже, яка тема нашого уроку? (учні формулюють тему уроку) Отож, діти! Ми вирушаємо у подорож до цікавого материка, що має безліч скарбів.


Мета уроку: Сформувати знання про вулкани та гейзери, дати поняття про причини їхнього утворення; Розвивати спостережливість, логічне мислення. З’ясувати вплив нестійких ділянок земної кори на безпеку та життєдіяльність людей, стихійні явища. Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Навчальний заклад: Старомлинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2. Інтегрований урок з географії та основ здоров’я «Вулканізм і явища , що його супроводжують». 6 клас. Мета уроку: Сформувати знання про вулкани та гейзери, дати поняття про причини їхнього утворення; Розвивати спостережливість, логічне мислення. З’ясувати вплив нестійких ділянок земної кори на безпеку та життєдіяльність людей, стихійні явища.


Урок-дослідження "Життя і творчість М.Булгакова. Фомічова Тетяна Євгеніївна, вчитель географії НВО-ліцею НІТ м.Кам'янського. 5_integrovanyy_urok_z_geografiji_ta_biologiji.doc - 3.08 MБ. Класи: 7 клас.


Бінарний урок – це різновид інтегрованого уроку, що Боінраргнаінурічокниоє рпізнооєвиддномуієнтвегироввчанеинх . Географія. Біологія. Хімія. Інтеграційні процеси в освіті тривають. Перед кожним з нас відкриваються два шляхи: жити минулими досягненнями, не помічаючи кардинальні зміни у світі та суспільстві, або прагнути до змін і проводити їх, застосовуючи новітні освітні технології. З досвідом роботи стає зрозуміло, що не можна дати знання якоїсь окремої науки незалежно від інших наук.


Бінарний урок біології та географії у 8 класі "Тваринний світ України. Різноманітність та охорона птахів". Робота учасника IV Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень". Переваги інтеграції на уроці: Інтегровані уроки розвивають потенціал самих учнів, спонукають до активного пізнання навколишньої дійсності, до осмислення й знаходження причинно-наслідкових зв'язків, до розвитку логіки, мислення, комунікативних здатностей. Більшою мірою, ніж звичайні, вони сприяють розвитку мови, формуванню вміння порівнювати, узагальнювати, робити висновки, формують інтегровані знання з обох використовуваних дисциплін.


Інтегрований урок – це урок, який проводиться з метою розкриття загальних закономірностей, законів, ідей, теорій, відображених у різних науках і відповідних їм навчальних предметах. Інтеграція (від лат. іnteger – повний, цілий) – це об’єднання в ціле раніше ізольованих частин. Найчастіше поєднуються такі предмети, як історія-географія, географія-основи економіки, історія-література, історія-іноземна мова, математика-фізика. Це кабінети біології, фізики, математики, хімії, музики. Ведучий учитель у процесі уроку забезпечує високу організацію та дисципліну учнів, їх самостійність, активність, ініціативність, демократичність, тактовність та етику спілкування.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

технологічна карта вирощування ярої пшениці

феї вінкс

відповіді по географії 7 клас о.г стадник нова версія